کنسول و بازی

در تریلر بازی Marvel Ultimate Alliance 3 مبارزات بازی را نشان می‌دهد

در تریلر گیم پلی بازی Marvel Ultimate Alliance 3 مبارزات بازی را نشان می‌دهد

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ به‌تازگی سایت گیم اینفورمر بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order را تجربه کرده است و یک ویدیو هفت دقیقه‌ای هم از این بازی را منتشر کرده است.

۲۸ تیر ماه بازی منتشر میشود

در تاریخ ۲۸ تیر ماه، بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order به‌صورت انحصاری در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد. در این بازی قهرمان‌های مارول وارد ماجراجویی جدیدی می‌شوند و تیم سازنده، از قهرمان‌های متعددی نسبت به نسخه‌های پیشین استفاده کرده است.

 تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order منتشر شده است. درواقع ویدیو منتشر شده، گیم‌پلی ضبط شده از سوی سایت گیم‌ اینفورمر است که اخیرا Marvel Ultimate Alliance 3 را تجربه کرده است.

در جریان این ویدیو منتشر شده شاهد گیم‌پلی دو مرحله ابتدایی بازی هستیم.

در ابتدا اعضای محافظین کهکشان (Guardian of the Galaxy) را می‌بینیم که به مبارزه با نبولا مشغول می‌شوند. در ادامه به‌سراغ کره زمین می‌رویم؛ جایی که قهرمان‌های انتقام جویان با دشمنان‌شان وارد مبارزه می‌شوند. 

حالت Infinity Trials

یکی از مواردی که در این ویدیو هفت دقیقه‌ای نشان داده شد، حالت Infinity Trials بود. بازیکنان با ورود به این حالت باید چالش‌های مختلفی را انجام بدهند تا بتوانند امتیاز کسب کنند.

نمایش ضربه‌زدن به دشمنان

از نظر دوربین و ویژگی‌های مختلف بازی، HUD بازی به‌نحوی است که بازیکنان می‌توانند آن را تغییر دهند. برای مثال با ضربه‌زدن به دشمنان، میزان آسیبی را که به آن‌ها وارد می‌کنید، نمایش داده می‌شود.

همچنین بخوانید  Sectograph - اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه با گرافیک جذاب

حال می‌توانید این مورد را از تنظیمات بازی غیرفعال کنید. ازطرفی دوربین بازی در حالتی‌که به‌صورت تک‌نفره Marvel Ultimate Alliance 3 را تجربه می‌کنید، قابلت تغییر است و می‌توانید آن‌ را به کاراکترتان نزدیک کنید، اما در حالت تیمی و تجربه بازی با سایر بازیکنان، دوربین بازی در مسافت بیشتری از کاراکتر شما قرار می‌گیرد.ازاین‌رو تمامی بازیکنان می‌توانند کاراکترهای یکدیگر را مشاهده کنند.

دیگر ویژگی های بازی

از دیگر ویژگی‌های بازی هم می‌توان به سیستم Emote بازی استفاده کرد که استودیو تیم نینجا (Team Ninja)، سازنده بازی Marvel Ultimate Alliance، آن را به‌نحوی طراحی کرده است که بازیکنان برای استفاده از آن نیازی به Nintendo Voice Chat نخواهند داشت.

راهکار بازی

همچنین اگر می‌خواهید تیم قدرتمندی را تشکیل دهید، از کاراکترهایی استفاده کنید که درکنار یکدیگر، مزیت‌هایی را در اختیار تیم قرار می‌دهند. در ادامه می‌توانید ویدیو گیم‌پلی بازی Marvel Ultimatge Alliance 3: The Black Order را مشاهده نمایید

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن