کنسول و بازی

استودیو Saber Interactive: فروش یک میلیون نسخه از بازی World War Z

استودیو Saber Interactive: فروش یک میلیون نسخه از بازی World War Z

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ؛ استودیو Saber Interactive فروش یک میلیون نسخه از بازی World War Z را اعلام کرد

یک هفته از عرضه بازی مهیج و زیبای World War Z می‌گذرد و استودیو Saber Interactive اعلام کرده است که این بازی در هفته اول انتشار، یک میلیون نسخه فروش داشته است.

یک هفته از عرضه بازی World War Z روی PC،PS4 و Xbox One می‌گذرد و این بازی نتوانست از نگاه منتقدان، نمرات خوبی را کسب کند، اما به‌نظر می‌رسد کاربران و هواداران بازی‌های زامبی‌محور از این بازی حمایت کرده‌اند.

استودیو بازی سازی Saber Interactive، سازنده بازی World War Z، اعلام کرده است که این بازی در هفته اول انتشار خود توانسته است یک میلیون نسخه را به‌فروش برساند.

همچنین  این استودیو بازی سازی حساب کاربری توییتر بازی World War Z، از تمامی کاربران بابت این دستاورد تشکر کرده است و اعلام کرده که تیم سازنده سخت در تلاش است تا مشکلات بازی را به‌صورت کامل رفع کنند. محتویات جدیدی هم برای بازی در نظر گرفته شده است که درآینده در دسترس کاربران قرار می‌گیرند.

نکته‌ی جالب این خبر را در اینجا میتوان شنید که واکنش فروشگاه اپیک گیمز به‌میزان فروش World War Z روی PC است، زیرا نسخه PC این بازی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز است.

حساب کاربری توییتر اپیک گیمز در راستای توییت حساب کاربری بازی World War Z اعلام کرده است بیش از ۲۵۰ هزار نسخه از آمار کلی یعنی یک میلیون نسخه مربوط به پلتفرم PCو فروشگاه اپیک گیمز است.

همچنین بخوانید  دانلود بازی Darkness and Flame: Born of Fire زاده آتش

این اولین بار نیست که یک بازی روی فروشگاه اپیک گیمز به‌صورت انحصاری در دسترس قرار می‌گیرد و فروش خوبی را تجربه می‌کند. درگذشته هم بازی Metro Exodus توانسته بود فروشی ۲.۵ برابر از Metro: Last Light روی STIM را تجربه کند.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن