آموزشآموزش کامپیوتر

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت چهل و سوم: تعریف سرفصل جدید

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت چهل و سوم: تعریف سرفصل جدید

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه نرم افزار کامپیوتر به بررسی تخصصی نرم افزار هلو میپبردازیم. ما در قسمت چهل و دوم به کاردکس کلا و تعریف چندین کد برای کالا در نرم افزار هلو پرداختیم.

در صفحه اصلی نرم افزار هلو با زدن کلید ” F11 ” سرفصل های نرم افزار باز می شوند .

با انتخاب این گزینه، فرم سرفصل نمایش داده می شود که برای تعریف یک حساب جدید ابتدا باید نوع حساب را مشخص کنید که برای مثال از نوع هزینه، صندوق، درآمد یا جاری شرکا است. سپس با کلیک بر روی دکمه حساب جدید می توانید یک حساب جدید در نرم افزار تعریف نمایید. 

 شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه اصلاح می توانید یک حساب یا نوع یک حساب خاص را اصلاح و با کلیک بر روی دکمه حذف می توانید آن را حذف نمایید. در این فرم سرفصلهای پیش فرض که توسط برنامه تعریف شده است قابل اصلاح و حذف نمی باشد و فقط سرفصلهایی که توسط خود کاربر تعریف شده است قابلیت حذف و اصلاح را دارند 

انتخاب سرفصل

شما میتوانید با کلیک بر روی سرفصل کل مورد نظر و زدن گزینه ” + ” در پایین صفحه نرم افزار و انتخاب : افزودن معین ” می توانید یک معین برای سرفصل کل تعیین نمایید و یا با کلیک بر روی یکی از سرفصلهای معین و انتخاب گزینه ” افزودن تفصیلی ” می توانید برای یک حساب معین زیر مجموعه تفصیلی تعریف کنید .

همچنین بخوانید  دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک مسکن

برای مثال در سرفصل هزینه که سرفصل کل می باشد می توانید یک معین تحت عنوان ” هزینه لوازم تحریر ” تعریف کرده و در صورت نیاز به حساب تفصیلی زیر مجموعه آن ” هزینه لوازم تحریر بخش حسابداری ” را می توانید اضافه کنید 

منبع
توسینسو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن