سخت افزارکامپیوتر

رونمایی سافایر از کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 590 Nitro+ 50th

رونمایی سافایر از کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 590 Nitro+ 50th Anniversary Edition

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه سخت افزار ؛ کمپانی سافایر از کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 590 Nitro+ 50th Anniversary Edition رونمایی کرد

در روز اخیر خبر ارائه پردازنده ی خاص AMD Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition به مناسبت پنجاهمین سالگرد آغاز به کار کمپانی AMD را منتشر کردیم

اینک کمپانی “سافایر” نیز برای این منظور دست به کار شده و یک کارت گرافیک ویژه اما با تراشه های قبلی را به بازار معرفی کرده است.

سافایر برندی مشهور است

سافایر برندی می باشد که تنها به تولید کارت گرافیک با تراشه های کمپانی بزرگ AMD پرداخته و در این حوزه نیز برندی شناخته شده و مطمئن حتی در بین شرکت های نزدیک به کمپانی AMD است.

یک کارت گرافیک قدیمی با کمی تغییرات است

شرکت سافایر به تازگی از کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 590 Nitro+ 50th Anniversary Edition برای این منظور رونمایی کرده است. این کارت گرافیک به واقع همان مدل Radeon RX 590 Nitro+ با رنگ آمیزی و طراحی متفاوت می باشد.

در حال حاضر اطلاعات و جزئیات دیگر از جمله احتمال تغییر فرکانس ها در این مدل کارت گرافیک، همچنان در هاله ای از ابهام قرار گرفته و شرکت سافایر به آنها اشاره ای نکرده است.

کارت گرافیک RX 590 آخرین تراشه گرافیکی از معماری ستاره قطبی است که به دلیل ارائه میان رده و میان رده های رو به بالای Turing، از فروش چندان مناسبی برخوردار نبوده است.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن