اخبار موبایلتکنولوژیموبایل

آشنایی بیشتر با هارد درایو اکسترنال AC731 اپیسر

هارددرایو AC731 اپیسر با طراحی منحصر‌به‌فرد و کارایی فوق‌العاده، ازجمله درایو‌های اکسترنال مطرح در بازار محسوب میشود که ویژگی‌های قابل توجهی دارد.

اپیسر توانسته با ایجاد طراحی‌های متفاوت و عملکرد فوق‌العاده سخت‌افزاری، درزمره‌ی پنج شرکت مطرح تولید‌کننده‌ی حافظه در سطح جهان قرار بگیرد. یکی از نکاتی که در تمامی محصولات این شرکت مدنظر قرار می‌گیرد، طراحی منحصر‌به‌فرد است.

طراحی زیبا و پوشش چرمی

طراحی زیبا با پوشش سیاه در هارددرایو اکسترنال AC731 باعث شده این محصول مدنظر کاربران خاص‌پسند قرار گیرد. این شاهکار اپیسر علاوه‌بر طراحی پیشرفته و ضدضربه‌بودن، با پوشش چرمی مات و باکیفیتش گزینه‌ای مناسب برای تجار بازارهای کنونی محسوب میشود.

علاوه بر این، این بافت چرمی می‌تواند از لیزخوردن محصول در دست جلوگیری کند. برای حفاظت از اطلاعات باارزش کاربر، این محصول در رده‌ی هارددرایوهای ضدضربه با درجه‌ی نظامی ساخته شده و آزمایش‌های نظامی مربوط‌به افتادن از ارتفاع 1.2 متری را به‌آسانی گذرانده است. 

ضدآب و ضدگردوغبار

دومین نوع حفاظت این محصول دریافت استاندارد IP68 ضدآب و ضدگردوغبار است؛ به‌طوری‌که کاملا دربرابر غبار مقاوم است و می‌تواند به‌مدت یک ساعت در عمق یک متری آب بدون آسیب‌دیدن اطلاعات کاربر غوطه‌ور بماند.

سومین نوع حفاظت ساختار تعلیق داخلی منحصربه‌فرد آن است. AC731 میزان لرزش را کاهش داده و تأثیرات ناشی از برخوردهای اتفاقی را به‌حداقل رسانده است. درادامه، همراه باشید تا در قالب ویدئو با این محصول بیشتر آشنا شوید:

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن