آموزشآموزش کامپیوتر

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت چهل و یکم: امکانات در قسمت طرف حساب

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت چهل و یکم: امکانات در قسمت طرف حساب

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه نرم افزار کامپیوتر به بررسی تخصصی نرم افزار هلو میپبردازیم. ما در قسمت چهلم به مرتب سازی شماره سند و اصلاح تاریخ فاکتور در نرم افزار هلو پرداختیم.

پس از انتهای عملیات اول دوره در نرم افزار هلو ، در فرم معرفی طرف حساب دو گزینه به نام های نمایش دفتر معین و سابقه مشتری و ورود لیستی کد استان /شهر(گزارش فصلی) در قسمت امکانات اضافه می شوند که به شرح آن می پردازیم: 

شما میتوانید با انتخاب گزینه نمایش دفتر معین فرم نمایش دفتر معین ظاهر می شود که در آن با انتخاب شخص مورد نظر می توانید از سابقه شخص، گردش حساب او و … گزارش تهیه نمایید.

شما با انتخاب گزینه سابقه مشتری فرم نمایش مشخصات شخصی ظاهر می شود که درقسمت وضعیت مالی خلاصه ای از سوابق مشتری شامل: نام،کد، تلفن و … دیده می شود. در قسمت فایلها در صورتی که فایلی مرتبط با مشتری داشته باشید می توانید آن را به اطلاعات مشتری اضافه نمایید.

در صورتی که طرف حسابی که تعریف نموده اید، جزء کسانی باشد که بخواهید در دفتر تلفن هم وارد شود، می توانید ازگزینه درج در دفتر تلفن استفاده نمایید. 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

استفاده از دفتر تلفن: 

شما با استفاده از این امکان می توانید مشخصات افراد مورد نظر را در دفتر تلفن ثبت نمایید. این فرم از منوی امکاناتاطلاعات پایه دفتر تلفن و یا در صفحه اصلی نرم افزار با کلیک بر روی دکمه تصویر گوشی تلفن ، می توانید به فرم دفتر تلفن دسترسی داشته باشید. در این فرم، دو منو به نام های اطلاعات و گزارش وجود دارد: 

همچنین بخوانید  دانلود بازی Offroad Outlaws مجرمان آفرود

ثبت تلفن جدید: 

در این قسمت می توانید اطلاعات شخص جدید از قبیل نام، نام اختصاری، تلفن همراه، نمابر و … را وارد نمایید. 

اصلاح و حذف تلفن مشتریان: 

برای اصلاح و حذف اطلاعات ثبت شده به کار می رود. 

تعریف گروه در نرم افزار:

متن با استفاده از این امکان می توانید افرادی که می خواهید اطلاعات آنها را ثبت نمایید، گروه بندی نمایید. سپس هنگام ثبت اطلاعات، هر شخص را در گروه مربوطه قرار دهید. با انجام این حرکت، گزینه نمایش بر حسب یک گروه خاص را انتخاب نموده و فقط اطلاعات افراد مربوط به آن گروه را مشاهده نمایید. 

درج در طرف حساب: 

در این قسمت شما می توانید شخصی را که اطلاعات او در دفتر تلفن ثبت شده ، به عنوان طرف حساب ثبت نمایید. 

گزارش:

 با انتخاب این گزینه ، شما براحتی می توانید با تعیین شروط، از افرادی که اطلاعات آنها را در برنامه ثبت نموده اید، گزارش تهیه نمایید.تلفن ثبت شده ، به عنوان طرف حساب ثبت نمایید 

منبع
توسینسو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن