کنسول و بازی

کاراکتر شائو کان هفته آینده برای بازی Mortal Kombat 11 معرفی میشود

کاراکتر شائو کان هفته آینده برای بازی Mortal Kombat 11 معرفی میشود.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ، کاراکتر شائو کان بازی Mortal Kombat 11 هفته آینده معرفی می‌شود

تایلر لنسدون، مدیر کامیونیتی ندررلم، درجریان یک توییت اعلام کرده است که کاراکتر شائو کان، در تاریخ دوم اردیبهشت ماه به‌صورت کامل رونمایی خواهد کرد.

در جریان برنامه اخیر کامبت کست که استودیو ندررلم (Netherrealm Studios)، سازنده بازی Mortal Kombat 11، برگزار می‌کند، شاهد رونمایی کامل از کیتانا بودیم. در این میان عده‌ای از کاربران که منتظر رونمایی از شائو کان بودند، نسبت به غیبت این کاراکتر اعتراض کردند.  

تایلر لنسدون، مدیر کامیونیتی ندررلم، در جواب به یکی از معترضین در توییتر نوشته است که کاراکتر مورد انتظار شائو کان، در روز دوم اردیبهشت ماه و آخرین قسمت از برنامه کامبت کسب، به‌صورت کامل رونمایی می‌شود.

کاراکتر شائو کان هفته آینده برای بازی Mortal Kombat 11 معرفی میشود

احتمال دارد در آخرین قسمت از برنامه Kombat ، در کنار شائو کان شاهد معرفی دو کاراکتر جدید دیگر هم باشیم.

شائو کان کاراکتری است که هواداران تنها با پیش خرید کردن Mortal Kombat 11 می‌توانند به او دسترسی داشته باشند و استودیو ندررلم تصمیم گرفته است یک روز قبل از عرضه جهانی، این کاراکتر و نحوه‌ی مبارزه کردنش را به‌نمایش بگذارد.

ازطرفی شائو کان یکی از کاراکترهای بخش داستانی هم هست و اگر بازی را پیش‌خرید نکرده باشید، می‌توانید او را در بخش داستانی مشاهده کنید. درکنار تمامی موارد ذکر شده، هنوز ۶ کاراکتر لیست مبارزان Mortal Kombat 11 برای گیمرها معرفی نشده‌اند.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن