کنسول و بازی

کاراکتر شائو کان هفته آینده برای بازی Mortal Kombat 11 معرفی میشود

کاراکتر شائو کان هفته آینده برای Mortal Kombat 11 معرفی میشود.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ، کاراکتر شائو کان بازی Mortal Kombat 11 هفته آینده معرفی می‌شود

تایلر لنسدون، مدیر کامیونیتی ندررلم، درجریان یک توییت اعلام کرده است که کاراکتر شائو کان، در تاریخ دوم اردیبهشت ماه به‌صورت کامل رونمایی خواهد کرد.

در جریان برنامه اخیر کامبت کست که استودیو ندررلم (Netherrealm Studios)، سازنده ، برگزار می‌کند، شاهد رونمایی کامل از کیتانا بودیم. در این میان عده‌ای از که منتظر رونمایی از شائو کان بودند، نسبت به غیبت این کاراکتر اعتراض کردند.  

تایلر لنسدون، مدیر کامیونیتی ندررلم، در جواب به یکی از معترضین در نوشته است که کاراکتر مورد انتظار شائو کان، در روز دوم اردیبهشت ماه و آخرین قسمت از برنامه کامبت کسب، به‌صورت کامل رونمایی می‌شود.

کاراکتر شائو کان هفته آینده برای بازی Mortal Kombat 11 معرفی میشود

احتمال دارد در آخرین قسمت از برنامه Kombat ، در کنار شائو کان شاهد معرفی دو کاراکتر جدید دیگر هم باشیم.

شائو کان کاراکتری است که هواداران تنها با پیش خرید کردن Mortal Kombat 11 می‌توانند به او دسترسی داشته باشند و تصمیم گرفته است یک روز قبل از عرضه جهانی، این کاراکتر و نحوه‌ی مبارزه کردنش را به‌نمایش بگذارد.

ازطرفی شائو کان یکی از کاراکترهای بخش داستانی هم هست و اگر بازی را پیش‌خرید نکرده باشید، می‌توانید او را در بخش داستانی مشاهده کنید. درکنار تمامی موارد ذکر شده، هنوز ۶ کاراکتر لیست مبارزان Mortal Kombat 11 برای گیمرها معرفی نشده‌اند.

همچنین بخوانید  انتشار بازی City of Brass در ماه آینده برای نیتندو سوییچ
منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن