آموزش بازیکنسول و بازی

راهنمای گام به گام بازی Sekiro: Shadows Die Twice _ قسمت دوم

راهنمای گام به گام بازی Sekiro: Shadows Die Twice _ قسمت دوم

در اخبار بازی امروز در حوزه آموزش بازی ، سراغ آموزش راهنمای بازی Sekiro: Shadows Die Twice قسمت دوم این بازی زیبا و مهیج رفته ایم ؛ همراه ما باشید.در قسمت دوم محیط سنپو تمپل را کامل می‌گردیم تا مورتال بلید را پیدا کنیم و همچنین وارد سایر محیط‌های بازی هم خواهیم شد.

گنیچیرو در قسمت اول راهمای بازی کشته شد

در انتهای قسمت اول از راهنمای گام به گام بازی Sekiro: Shadows Die Twice، گنیچیرو را شکست دادیم و وی فرار کرد. پس از صحبت کردن با Emma و کورو، هدف شما این است که وارد سنپو تمپل شوید، اما بگذارید قبل از ورود به این محیط، دو باس فرعی دیگر قلعه آشینا را هم از بین ببریم و دو ابزار دیگر بازوی شینوبی را هم برداریم. ازطریق مجسمه‌ای که در محیط قرار دارد، پیش مجسمه Upper Tower – Antechamber برگردید.

دقت کنید که پس از کشتن اولین شینوبی، شما وارد قسمت دوم محیط میشوید که می‌توانید به پایین بپرید.

یادتان باشید درپایین دشمنان زیادی وجود دارند، اما با کشتن‌شان، می‌توانید وارد اتاقی شوید که یک جعبه درآن‌جا قرار داده شده است. آن را باز کنید و ابزار بازوی مصنوعی شینوبی را بردارید. سپس پیش مجسمه قلعه آشینا سفر کنید.

شاخه‌های سمت چپ را دنبال کنید. به‌جای رد شدن از روی پل، راه سمت راست را ادامه دهید. یک راه روبه‌روی شما است که به‌یک مجسمه جدید ختم می‌شود و از سمت چپ هم راه دیگری وجود دارد که ازطریق دو شاخه درخت می‌توانید به‌قسمت دیگری از محیط برسید (درواقع مقصد همان‌ جایی است که بازی و بخش پیش درآمد را آغاز کردید.

زمانی‌که شما شاخه‌ها را پشت سر گذاشتید، یک سرباز را در سمت راست خود می‌بینید. با‌این‌حال سمت چپ‌تان را نگاه کنید که یک پیرمرد قصد دارد ازطریق ضربه‌زدن به‌ظرف، دشمنان را باخبر کند.

 در ادامه مسیر مردی را می‌بینید که به‌ورودی راه زیرزمینی نگاه می‌کند.

با او صحبت کنید و داخل شوید. درانتهای مسیر یک شینوبی را می‌بینید که می‌توانید با او صحبت کنید. متوجه می‌شوید که وی مامور کشتن شما است. پیشنهاد می‌کنم پس از آغاز مبارزه، سریعا از این ورودی خارج شوید تا همه‌چیز به‌حالت اولیه برگردد. سپس ازطریق ویدیو پایین، حتما Lone Shadow را یک‌بار به‌صورت مخفی‌کاری بکشید، زیرا محیط مبارزه‌ای شما بسیار کوچک است و در طولانی مدت دوربین بازی شما را اذیت خواهد کرد.

پیرمرد را سریعا بکشید و راه خود را ادامه دهید. ازکنار دیوار ها هم عبور کنید.

 • اسم: Lone Shadow
 • پاداش: متریال برای ارتقای بازوی مصنوعی و Prayer Bead
 • استراتژی مبارزه لون: Lone Shadow دارای ضرباتی ازطریق شمشیر و پا است. ضرباتی را که با شمشیر زده می‌شوند، به‌راحتی قابل دیفلکت کردن است، اما ضرباتی را که با پا زده‌ می‌شوند، جاخالی دهید. همچنین یک ضربه‌ی تراست ازطریق پا (ضربه‌ی روبه‌جلو) به‌سمت شما زده می‌شود. این‌ضربه را حتما دیفلکت کنید تا نوار پاسچر Lone Shadow با سرعت بیشتری پر شود. این درحالی است که ضربه‌ تراست چرخشی او را می‌توانید جاخالی دهید یا بپرید.

پس از کشتن Lone Shadow، مسیر را دوباره به عقب برگردید.

حال درقلعه‌ای که در بخش پیش درآمد کورو را ملاقات کردید، یک باس فرعی دیگر وجود دارد. البته این محیط پر از دشمنان مختلف است، اما به‌صورت مخفی‌کاری می‌توانید آن‌ها را از بین ببرید.

پیش از این‌کار پیش مجسمه‌ی ذکر شده استراحت کنید و سپس دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرید. پس از کشتن دشمنان، از پله‌ها بالا نروید و به‌صورت مستقیم با مینی‌باس درگیر نشوید بلکه، راه سمت چپ را دنبال کنید تا پشت سر وی ظاهر شوید. با‌توجه‌به ویدیو زیر، نحوه‌ی انجام این کار را مشاهده خواهید کرد.

 • اسم: شیکیبو توشیکاتسو
 • پاداش: Prayer Bead
 • استراتژی شیکیبو: شیکیبو توشیکاتسو به‌خاطر نیزه‌ای که همراه خود دارد، ضربات بسیار سنگینی را به‌شما وارد می‌کند. با‌این‌حال می‌توانید آن‌ها را دیفلکت کنید، اما مراقب ضربه تراست بعد از آن باشید. البته ضربات تراست او را می‌توان با دکمه‌ی دایره/B دفع کرد، اما همانند سایر باس‌ها و مینی‌باس‌ها، به‌شما اجازه حمله کردن را نمی‌دهد، بلکه یک ضربه‌ی دیگر را به‌شما وارد می‌کند. اگر بتوانید آن ضربه را هم به‌درستی دیفلکت کنید، جدا از اینکه نوار پاسچر شیکیبو بیش‌ازپیش پر می‌شود، می‌توانید چندضربه‌ را به او وارد کنید.

پس از کشتن شیکیبو توشیکاتسو، در این قسمت یک خانه‌ هم وجود دارد که شما می‌توانید در آن را باز کنید (کلید را از دو سرباز روی پل گرفته‌اید). در را باز کنید و ابزار دیگری را برای بازوی خود بردارید.

Senpou Temple

 حال شما باید وارد سیاه‌چال فراموش شده شوید که اگر طبق قسمت اول راهنمای سکیرو که توصیح داده ایم پیش‌رفته باشید، مجسمه‌ی مربوط‌به‌ آن را فعال کرده‌اید. با‌این‌حال اگر مجسمه را باز نکرده‌اید، کافی است پیش مجسمه قلعه آشینا سفر کنید و سپس راه سمت چپ را ادامه دهید و از روی پل رد شوید.

پشت در روبه‌روی شما چند سگ و یک دشمن ناقوس به‌دست قرار دارد. پس از کشتن آن‌ها مسیر را ادامه دهید تا به‌یک فروشنده و مجسمه سیاه‌چال گمشده برسید. بازیکنان از این فروشنده می‌توانند یک Prayer Bead را خریداری کنند. پله‌ها را به‌سمت پایین ادامه دهید تا وارد یک غار شوید.

دشمنانی که در اینجا منتظر شما هستند، درواقع مردگانی هستند که پس از کشتن‌شان، یک بار دیگر زنده می‌شوند. سپس یک NPC درمحیط قرار دارد، با او صحبت کنید تا آیتم مورد نظر را دریافت کنید. با ادامه دادن مسیر، به‌مجسمه‌ی دیگری می‌رسید. مسیر داخل آب را ادامه دهید و سه دشمن مربوطه را بکشید. درادامه، مسیر داخل آب را همچنان ادامه دهید تا به‌ دو دشمن دیگر برسید.

پس از کشتن دشمنان خود و برداشتن آیتم‌ها، یک اهرم را مشاهده می‌کنید که ازطریق آن می‌توانید سوار آسانسور بشوید. با ورود به‌محیط جدید، صدای دختری را خواهید شنید که درحال مکالمه با شما است. پیش تصویر روی دیوار بروید و مکالمه‌های بیشتری را برقرار کنید. سپس پای مجسمه استراحت کنید و سپس وارد محیط سنپو تمپل شوید.

با دقت و سرعت مراحل را طی کنید

یکی از محیط‌های تودرتو بازی سکیرو ،محیط سنپو تمپل است.

با خارج شدن از خانه‌ای که در آن بودید، یک راه را در سمت چپ و یک راه دیگر را در سمت راست مشاهده می‌کنید (هر دو راه به‌یک مسیر ختم می‌شوند). در سمت چپ شما یک آیتم وجود دارد، آن را بردارید و راه سمت راست را ادامه دهید.

همچنین بخوانید  inlove - برنامه پرطرفدار و کاربردی مسنجر اینستاگرام

پس از ورود به این محل یک NPC را مشاهده می‌کنید که درحال گریه کردن است.

فعلا با آن کاری نداشته باشید و در اواخر بازی سکیرو باید به‌سراغش بیایید (اگر می‌خواهید پایان ریترن را مشاهده کنید). مسیر مستقیم خود را ادامه دهید تا به راهب‌های متعددی میرسید. دشمنان سنپو تمپل راهب‌هایی هستند که یا با دستان خالی یا با نیزه با شما مبارزه خواهند کرد.

شما بخشی از نبردها را حتما به‌صورت مخفی کاری و ازطریق نینجوتسو بلاداسموک انجام میدهید تا سختی راه کمتر شود. دراین‌میان اشاره کنم که قبل از ادامه دادن راه اصلی، کنار مسیری که NPC بازی قرار داشت، یک پل شکسته را مشاهده می‌کنید که یک راهب هم آن‌جا قرار دارد. در سمتی از این قسمت، یک کایت هوایی را می‌بینید که به یک اهرم وصل است.

این مسیر را بخاطر داشته باشید، زیرا پس از کسب یکی دیگر از نینجوتسوها، می‌توانید به این قسمت برگردید تا راه کشتن یکی از مینی باس‌های بازی، فراهم شود (کشتن این باس هم برای پایان ریترن، ضروری است). پس از ادامه دادن راه اصلی، وارد معبد خواهید شد. دراینجا سوسک‌های مختلفی را روی زمین می‌بینید، تمامی آن‌ها را از بین ببرید، زیرا درمبارزات شما را اذیت خواهند کرد. 

درداخل معبد یک راهبه را می‌بینید که درحال قدم زدن است، او را به‌صورت مخفیانه از بین ببرید. در جلوی عبادتگاه، دو راهب و یک دشمن دیگر را می‌بینید که در جلوی او یک آیتم قرار دارد. درواقع این یک دانه گورد است که باید او را بردارید. پس از اینکه از پنجره خارج شدید، با پیرزن صحبت کردید به راه ادامه دهید. دراینجا دو سامورایی را می‌بینید که با فاصله، روی پله ایستاده‌اند و کلاه حصیری به‌سر دارند.

راهبه ها را به آرامی بکشید

 ابتدا آن‌ها را بیخیال شوید و از کنار معبد به‌صورت نشسته راه خود را ادامه دهید تا به دو سرباز برسید که یکی از آن‌ها سپر به‌دست دارد. این دو سرباز را بکشید. همچنین دو سرباز مشعل به دست هم در محیط هستند. آن‌ها را هم بکشید و سریعا از محیط دور شوید (به‌عقب برگردید) تا دو سامورایی کلاه حصیری شما را تعقیب نکنند.

پس از گذشت مدت زمانی کوتاه دوباره وارد محیط شوید و آن‌ها را به‌صورت مخفیانه از بین ببرید. آیتم‌ها را بردارید و پیش پل شکسته‌ی محیط برگردید. در سمت چپ یک شاخه را می‌بینید که با گرفتن آن وارد ورودی یک غار می‌شوید. مسیر را ادامه دهید تا به‌دومین مجسمه محیط سنپو تمپل برسید.

فروشنده را به ارامی از بین ببرید

در سمت چپ تعدادی تخت چوب را می‌بینید که به یک فروشنده ختم می‌شود و می‌توانید آیتم‌های مختلفی را از او خریداری کنید. سپس راه سمت راست را از پایین (شاخه‌ها را نگیرید) ادامه دهید و از سمت چپ، آرام به‌جلو بروید تا یکی از دشمنان بازی از بالا به‌پایین بیوفتد و او را از بین ببرید.

بعد از عبور از مسیر روی صخره روبه‌روی‌تان، شخص دیگری است که می‌توانید او را هم به‌صورت مخفیانه بکشید.

حال شاخه‌ها را بگیرید و روی نرده‌ها، آخرین دشمن این قسمت را از بین ببرید. سپس انتهایی صخره‌ای که روی آن ایستاده‌اید، در فاصله‌ی دور دیوارهایی را می‌بینید که می‌توانید لبه‌ی آن‌ها را بگیرید فاصله بگیرید و بدوید و در میان راه از شاخه‌ای که مقابل‌تان قرار دارد، کمک بگیرید.

مسیر را ادامه بدهید تا در‌انتها، بک یک در بسته و در سمت راست به یک مجسمه جدید برسید. درکنار این مجسمه یک ناقوس بزرگ قرار دارد. اگر در را باز کنید و مسیر را ادامه بدهید، به یک مینی باس هدلس به‌نام Demon of Temple می‌رسید، اما در مورد ناقوس بزرگ باید بگویم که بهترین کار این است که زنگ آن را به‌صدا در نیاورید.

این ناقوس شما را نفرین میکند و سختی بازی برای شما دوبرابر می‌شود، اما لوت‌های دشمنان هم بهتر می‌شود. ازاین‌رو با کشتن‌شان پول بیشتری کسب می‌کنید و نوار XP شما هم سریع‌تر پر می‌شود. البته یک آیتم به شما داده می‌شود که می‌توانید این طلسم را از بین ببرید.

سپس شما باید مجددا به‌سراغ مجسمه شوگندو بروید و مسیر مارپیچ را به‌بالا ادامه دهید. حال به‌جای پریدن، سمت راست خود را نگاه کنید و از دیوار بالا بروید. در بالای دیوار با اولین مینی باس این محیط روبه‌رو می‌شوید که Armored Warrior نام دارد.

 • اسم: Armored Warrior
 • پاداش: Prayer Bead
 • استراتژی آرمورد : آرمورد واریور به هیچ‌وجه قابل کشتن نمی باشد و نمی‌توانید همانند سایر باس‌ها او را با یک ضربه تمام کننده بکشید، بلکه باید او را از بالا به‌پایین پرتاب کنید. اگر به‌ضرباتش توجه داشته باشید، می‌بینید که محیط اطراف را خراب می‌کند. قسمتی از محیط را هدف قرار دهید، نوار پاسچر او را پر کنید و درانتها با یک ضربه تمام کننده در مسیر درست، او را به‌پایین پرتاب کنید.

پس از کشتن واریور، مسیر خود را ادامه بدهید تا به یک دوراهی میرسد، ابتدا سگ‌ها را از بین ببرید.

 راه مستقیم، مسیر اصلی باری شما است، اما مسیر سمت راست را ادامه دهید. مراقب میمون‌ها باشید. پس از کشتن آن‌ها، یک دشمن پتک به‌دست را می‌بینید. او را هم بکشید و تمامی آیتم‌های این قسمت را جمع‌آوری کنید. به‌مسیر اصلی برگردید و راه خود را ادامه بدهید.

 راهب‌‌ ها را به آرامی بکشید و از ساختمان عبور کنید در این قسمت تعدادی دشمن روی پشت بام به‌ استقبال شما می‌آیند.

آن‌ها را بکشید و وارد محیط شوید. دراین‌جا چند راهب در حال دعا کردن هستند و مسیر بن بستی پیش روی شما است، اما آیتم‌های ارزشمندی در این‌جا است. در سمت راست خانه، یک راه به‌خارج قرار دارد که روبه‌‌روی شما تعداد راهب، دور یک آتش در حال حرکت کردن هستند. قبل از ادامه دادن این مسیر، روی پشت بام بروید و سمت راست، راهی را می‌بینید. به‌پایین بپرید و وارد خانه شوید،‌ جایی که تعدادی موجود به‌سمت شما آتش پرتاب می‌کنند. آن‌ها را بکشید و به‌سراغ مینی باس لانگ آرم بروید.

 • اسم: لانگ آرم
 • پاداش: Yellow Gunpowder و Prayer Bead
 • استراتژی آرم: لانگ آرم ضربات سرعتی و پشت سر همی دارد که اگر شما آن‌ها را نادیده بگیرید، اذیت خواهید شد. با‌این‌حال لانگم جزو آن دسته از باس‌هایی است که حتی بدون ضربه‌زدن هم می‌توان کشت. شما کافی است که ضربات پشت سر هم او را دیفلکت کنید و ضربه‌ی تراستش را، با پریدن دفع کنید. تمامی آیتم‌های داخل محیط را بردارید، زیرا برای ارتقای ابزارهای بازوی مصنوعی شما کارآمد هستند.
همچنین بخوانید  دانلود Super Starfish – بازی اکشن ستاره دریایی

بعد از خروج از خانه ؛ مسیر روبه‌روی خود را ادامه دهید (به‌راه اصلی وصل می‌شود).

حواستان باشد در این بخش تعداد زیادی سگ دور یک جنازه جمع شده‌اند. ازطریق ابزار Firecrackers می‌توانید آن‌ها را گیج کنید و سپس تمامی سگ‌ها را بکشید. مسیر را ادامه دهید و راهب‌ها را از بین ببرید. درانتها از تعدادی پله بالا خواهید رفت که سر راه شما سه راهب قرار دارند و در مسیر بعدی، دو سامورایی کلاه حصیری را می‌بینید که پشت‌به‌پشت یکدیگر، ایستاده‌اند.

شما می‌توانید دشمنان این بخش را بکشید یا از سمت چپ و گرفتن لبه‌های درنظر گرفته شده، سریعا محیط را ترک کنید. در پشت محیط ذکر شده دو راه را می‌بینید. راه سمت راست که به‌داخل محیط و مجسمه ختم می‌شود، اما راه سمت چپ شما را به یک باس هدلس دیگر میبرد.

همانگونه که قبلاََ گفتیم ، باس‌های هدلس پاداش خاصی را در اختیارتان قرار نمی‌دهند و صرفا برای دریافت تمامی تروفی و اچیومنت‌ها، باید آن‌ها را بکشید . پس از استراحت پیش مجسمه، کاری به دشمنان داخل محیط نداشته باشید‌، زیرا فعلا قادر به نابودی کاملشان نخواهید بود. پس از برداشتن تمامی آیتم‌ها، پیش مجسمه‌ی بزرگ بودا بروید و زنگوله‌ی روی میز را بردارید تا به‌سراغ چهارمین باس اصلی بازی سکیرو برویم.

 • اسم: Folding Screen Monkey 
 • پاداش: مموری
 • استراتژی مبارزه میمون: کشتن Folding Screen Monkey نیازمند این است که بتوانید چهار میمون مختلف را به‌ترتیب پیدا کرده و آن‌ها را بکشید. میمون‌ها در حالت عادی نور کم‌رنگی دارند و به‌سراعت هم از دست شما فرار می‌کنند. با دنبال کردن به‌موقع یا حتی استفاده از راه‌های فرعی، می‌توانید آن‌ها را از بین ببرید. البته امکان دارد انجام این کار زمان‌بر باشد و از طرفی حواستان به میمون‌های دیگری که به‌ شما حمله می‌کنند هم باشید.

پس از کشتن این چهار میمون در این مرحله ، با Divine Child ملاقات خواهید کرد و او، مورتال بلید را به‌شما می‌دهد.

پس از مشاهده‌ی میان‌پرده‌ی مورد نظر، با دیواین چایلد صحبت کنید تا به‌شما برنج بدهد. به‌عبارتی بازیکنان برای رسیدن به‌پایان ریترن، باید به‌دفعات مختلف با دیواین چایلد صحبت کنند که زمان مناسب را برای شما ذکر خواهیم کرد، زیرا در این راهنما به‌سراغ پایان اصلی بازی خواهیم رفت. حال کار شما با منطقه‌ی سنپو تمپل، تمام شده است، اما قبل از رفتن به‌محیط‌های دیگر، بگذارید محل نهایی سرپنت بازی را هم ازطریق ویدیو زیر توضیح بدهم.

درادامه پس از دومین رویارویی با سرپنت بزرگ، می‌توانید به این مجسمه (داخل ویدیو) بروید و قلب او را به‌دست بیاورید که یکی دیگر از لازمه‌های پایان ریترن بازی مهیج و جنجالی سکیرو است.

حال بازی دو راه اصلی برای شما درنظر گرفته شده است (هر دو مسیر و آیتم‌هایی که درانتها به‌دست می‌آورید، بخشی از داستان هستند، اما این به شما بستگی دارد اول کدوم راه را انتخاب کنید). پیشنهاد می‌کنم مسیر ذکر شده در این راهنما را دنبال کنید تا با آرامش به‌محیط Mibu Village برسید.

مرخله بعدی Ashina Depth است

پیش مجسمه قلعه آشینا برگردید. مسیر سمت چپ را ادامه دهید تا به محیط زیر زمینی برسید که در آن‌جا یک شینوبی را از بین بردیم و شخصی درحال دنبال کردن یک صدا بود. مسیر را ادامه بدهید تا وارد سیاه‌چال رها شده شوید. مسیر را از سمت راست ادامه دهید تا به یک مجسمه برسید.

کمی استراحت کنید و در سمت و پایین محیط، به‌سراغ اولین جادوگر بازی بروید. حواستان باشد که با کشتن این جادوگر، Prayer Bead به‌شما داده نمی‌شود، اما ازطریق آیتم Ceremonial Tanto می‌توانید Spirit Emblemهای بیشتری را کسب کنید.

 • اسم: Shichimen Warrior
 • پاداش: Ceremonial Tanto
 • استراتژی واریور : درابتدا آیتم Divine Confetti برای آسیب رسانی بیشتر و Pacifying Agent برای مقاومت بیشتر در مقابل ضربات Terror استفاده کنید. بعد وارد میدان مبارزه شوید. مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مورد این بازیکن است که مدام حمله کنید تا نوار پاسچر این جادوگر پر شود و ازطرفی، مراقب جادوهای او هم باشید. همچنین در بخشی از مبارزه شیچیمن غیب می‌شود. در این حالت سعی کنید مدام درحال حرکت باشید تا ضربه‌ بعدی او، به شما اثابت نکند.

شما در ادامه مسیر پیرزنی را می‌بینید که به‌ می‌گوید به پایین بپرید.

همین کار را انجام بدهید و زمانی‌که علامت سبز رنگ استفاده از قلاب شینوبی را مشاهده کردید، از آن استفاده کنید تا بتوانید به‌‌محیطا Ashina Depth برسید. البته این قسمت کمی تاریک است و بادقت حرکت کنید. درادامه یک دشمن نامیرا هم به‌شما حمله می‌کند که با کشتن او، از سوراخ انتهای محیط به‌پایین بپرید و پای مجسمه استراحت کنید.

در ادامه بازی مسیر اصلی را ادامه دهید تا به یک محیط سمی میرسد. در این‌جا یک مینی‌باس برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. قبل از مبارزه، سریعا به سمت چپ محیط بروید و یک مجسمه هم آن‌جا قرار دارد و استراحت کنید. وارد مبارزه شدن با این مینی باس از این قسمت راحت‌تر است.

 • اسم: Snake Eyes Shirahagi
 • پاداش: Prayer Bead
 • استراتژی اسنیک : اسنیک آیز به‌واسطه‌ی سلاحی که دارد، ضربات مختلفی را به‌شما وارد می‌کند. اصلی‌ترین و بدترین ضربه‌ی وی، یک ضربه‌ تراست است که با اسلحه‌اش شما را می‌گیرد و آسیب زیادی را وارد می‌کند. زمانی‌که حرف ژاپنی قرمز رنگ را دیدید، سریعا از محل دور شوید و سعی نکنید با پریدن ضربه‌ی او را جاخالی دهید. همچنین سایر ضربه‌ها را هم می‌توانید با دیفلکت کردن یا دفاع مناسب، دفع کنید. ابزار Firecrackers برای اسنیک آیز بسیار کاربردی است و می‌توانید از این ابزار بازوی شینوبی برای نابودی سریع‌تر او استفاده کنید.

حال پس از کشتن اسنیک آیز، دو تیرانداز دیگر را به‌صورت مخفیانه از بین ببرید و سایر آیتم‌ها را جمع کنید که شامل آیتم‌هایی برای ارتقای ابزارهای بازوی مصنوعی‌تان می‌شوند. حال مسیر پشت اسنیک آیز را ادامه دهید. در روبه‌رو و سمت چپ (بالا) راه‌های مختلفی برای شما در نظر گرفته شده است. مسیر سمت چپ را ادامه دهید. در بخشی از این مسیر باید بنشینید و به‌جلو بروید.

همچنین بخوانید  دانلود بازی Head Basketball بسکتبال کله ای

در وسط راه می‌توانید بایستید و از سمت چپ خود به سمت بالا بروید.

در بالای مسیر (زمانی‌که از دیوارها بالا رفتید) یک آیتم را روی لبه صخره مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید روی سر مجسمه بودا هم بروید و یک Prayer Bead را بردارید. حال مسیر اصلی را ادامه دهید تا به‌مجسمه جنگل فرو رفته در مه را مشاهده کنید.

محیط Hidden Forest

در این محیط بازی دشمنان را نمی‌بینید تا زمانی‌که به‌آن‌ها نزدیک شوید. همچنین دو مینی باس برای شما در نظر گرفته شده است که پشت سر هم قرار دارند و با کشتن دومین باس، ظاهر دهکده تغییر پیدا می‌کند. ابتدا دشمنان داخل محیط را از بین ببرید و آیتم‌ها را بردارید، سپس مطابق ویدیو زیر، مسیر رسیدن به اولین مینی‌باس و در ادامه دومین مینی‌باس را مشاهده خواهید کرد.

اگر شما فکر می‌کنید کشتن دشمنان این محیط برای شما آزار دهنده است، بیخیال دشمان شوید و دو مینی‌باس جنگل مخفی را از بین ببرید تا تمامی دشمنان محو شوند و سپس با خیال راحت آیتم‌ها را جمع کنید.

 • اسم: توکوجیرو
 • پاداش: Prayer Bead
 • استراتژی توکوجیرو : شما باید ابتدا میمون‌ها را از بین ببرید و کمی از محیط دور شویدتا توکوجیرو به‌حالت عادی خود برگردد. بعضی وقت‌ها می‌توانید یکی از جان‌های او را به‌صورت مخفیانه از بین ببرید. بااین‌حال ضربات و مکانیزم مبارزه‌ای وی همانند جوزو است (درواقع یکی هستند) و Firecrackers می‌توانند کمک‌‌تان کند. سعی کنید ضربات توکوجیرو را جاخالی دهید و به‌فکر دیفلکت کردن‌شان نباشید.

مسیر خود را ادامه دهید تا به مینی‌باس فاید دیگر این محیط برسید.

 • اسم: Mist Noble
 • پاداش: آیتم جهت ارتقای ابزارهای بازوی مصنوعی
 • استراتژی نوبل : میست نوبل هیچ استراتژی خاصی نیاز نحواهد داشت. از بالا روی وی بپرید و یکی از جان‌هایش را به‌صورت مخفی‌کاری بگیرید و سپس، با چندضربه پشت سر هم، او را بکشید.

بعد از جمع‌آوری تمامی آیتم‌های این محیط بازی، مسیر روبه‌روی در خروجی خانه میست نوبل را ادامه دهید تا به یک مجسمه جدید و دهکده میبو برسید.

دهکده Mibu Village

شاید نکته‌ای که در مورد دهکده میبو برای شما وجود دارد، این است که این دهکده را می‌توان جهان مردگان نامید. دشمنان زیادی در این بخش قرار دارند که با کشتن‌شان، دوباره زنده خواهند شد و مکان خوبی برای فارم کردن سکه و XP است. مسیر کنار رودخانه، مسیر اصلی شما است و سعی کنید تمامی آیتم‌های این بخش را بردارید، زیرا شامل Gunpowderهای مختلف برای ارتقای ابزارهای بازوی شینوبی شما می‌شوند.

شما کمی که جلوتر می‌روید، یک تنه‌ی درخت را خواهید دید که در داخل آن شمعی روشن شده است و نورانی است. همچنین یک آیتم جلوی آن و یک آیتم دیگر هم درکنارش قرار دارد. با برداشتن آیتم جلوی تنه‌ی درخت، هفتمین دانه گورد بازی را پیدا خواهید کرد.

شما مسیر خود را ادامه دهید و خانه‌های سمت چپ را بگردید تا آیتم‌های بیشتری را کسب کنید. در یکی از خانه‌ها یک NPC را می‌بینید که به‌شما می‌گوید کشیش این دهکده احتمال دارد اطلاعاتی در مورد مردمان این‌جا داشته باشد که درادامه به او خواهیم رسید. با ادامه دادن مسیر از یک پل عبور خواهید کرد و مجسمه‌ی دیگری را پیدا می‌کنید. سپس با یک مینی‌باس روبه‌رو خواهید شد. درابتدا می‌توانید با این مینی‌باس صحبت کنید یا در همان ابتدا به او حمله کنید؛ فرقی ندارد در هر دو حالت، او به‌شما حمله می‌کند.

 • اسم: O’rin of the Water
 • پاداش: Prayer Beads
 • استراتژی اورین : اورین را می‌توان یکی از باس‌های چالش‌برانگیز بازی مهیج Sekiro: Shadows Die Twice بدانیم. به‌خاطر اینکه این باس در اصل یک روح است و نمی‌توانید در تمامی شرایط به او ضربه وارد کنید. همچنین یکی از مواردی که در این باس فایت مهم است، دفاع کردن و توجه به‌نوار پاسچرتان است. در میان ضربات تراست اورین هم ضربه‌ی چرخشی شمشیر او را با پریدن دفع کنید و زمانی‌که به‌سمت شما آمد، به اطراف جاخالی دهید و نگذارید اورین به شما آسیبی را وارد کند.

بعد از کشتن اورین، قبل از رد شدن از روی پل، صخره‌های سمت راست را بگردید و آیتم مربوط‌ به ارتقای ابزار بازوی خود را از انجا بردارید.

بعد مسیر روی پل را ادامه دهید، دشمنان را از بین ببرید و به‌صدای کشیش گوش بدهید. راه سمت چپ به باس اصلی ختم می‌شود، اما از زیر خانه‌ی کشیش، می‌توانید وارد خانه شوید. در خانه آیتم‌ها را بردارید و از پل کنار خانه رای سقف کلبه‌ی کوچک بروید.

اکنون به‌سقف خانه‌ی کشیش نگاه کنید. از قلاب خود استفاده کنید، داخل شوید و Prayer Bead موجود در این قسمت را بردارید. از زیر خانه کشیش خارج شوید و به‌سراغ باس اصلی این بخش بروید که Corrupted Monk نام دارد.

 • اسم: Corrupted Monk
 • پاداش: مموری
 • استراتژی مونک : Corrupted Monk ضربات پشت سر هم متععدی را بر شما وارد می‌کند. اصلی‌‌ترین ضربه‌ی مونک ، این است که پنج بار نیزه‌ی بلند و قدرتمند خود را می‌چرخاند. ازطرفی حرکت دیگری دارد که این چرخش را سه‌بار و در جهت‌های دیگری انجام می‌دهد. ازنظر ضربه تراست، Corrupted Monk یک ضربه‌ی چرخشی دارد که می‌توانید آن را با پرش جاخالی دهید و بعضی وقت‌ها هم بعد از ضربه‌ دیگری را اعلام می‌کند. نوع دیگر ضربه‌ی تراست این راهبه، روبه‌جلو است و می‌توانید آن را ازطریق دکمه دایره/B دیفلکت کنید.

پس از کشتن Corrupted Monk، یک در سنگی برای شما باز می‌شود.

آن را ادامه دهید تا به یک منطقه‌ی سرسبز برسید که یک میز و خیمه در آن قرار داده شده است. از روی میز آیتم مورد نظر را بردارید و پیش کورو برگردید. مکالمه‌های مختلفی را با کورو انجام دهید تا زمانی‌که هیچ مکالمه‌ی جدیدی وجود نداشته باشد. درجریان مکالمه‌ها، او به شما دو دو آیتم جدید را می‌دهد. پیش Emma برگردید و با اون هم صحبت کنید. درانتها مجددا پیش کورو بروید و باز هم با او صحبت کنید.

اکنون مسیر بعدی شما، Sunken Valley است که در راهنمای قسمت سوم، راهنمای محیط Sunken Valley، دریافت قلب سرپنت بزرگ بازی و راهنمای چگونگی‌ رسیدن به‌پایان‌های مختلف را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن