آموزشآموزش کامپیوتر

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت سی و هشتم: موجودی و فی اول دوره کالا

تخصصی قسمت سی و هشتم: موجودی و فی اول دوره کالا 

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه نرم افزار کامپیوتر به بررسی تخصصی نرم افزار هلو میپبردازیم. ما در قسمت سی و هفتم به اصلاح لیستی مشخصات کالا در هلو پرداختیم.

بعد از کلیک کردن روی گزینه ” انتهای عملیات اول دوره ” و ورود به قسمت ” طی دوره ” ممکن است ما متوجه اشتباهاتی در ورود اطلاعات اول دوره شویم . سند افتتاحیه به صورت مستقیم قابل اصلاح نمی باشد. اما تک تک آیتم های موجود در این سند را با استفاده از منوی ” اصلاحات / اول دوره ” می توانید اصلاح نمایید 

موجودی و فی اول دوره کالا در نرم افزار هلو: 

برای اصلاح موجودی تعدادی و ریالی کالاهای تعریف شده در اول دوره، با انتخاب این گزینه فرم اصلاح کالای اول دوره گشوده می شود که با کلیک بر روی دکمه افزودن کالا فرم معرفی کالا نمایش داده می شود و می توانید کالای جدیدی را در برنامه معرفی نمایید.

برای اصلاح مقدار اولیه کالا ابتدا کالای موردنظر را انتخاب کرده و سپس با کلیک بر روی دکمه اصلاح مقدار اولیه کالا، در فرم کالا موجودی اولیه و قیمت میانگین را وارد نمایید. برای اصلاح کالاهای یک گروه اصلی یا فرعی نیز ابتدا گروه موردنظر را مشخص و با استفاده از دکمه اصلاح لیستی کالاها در فرم بعدی اصلاحات لازم را درج و تأیید نمایید 

نکته جالب در مورد اصلاحات اول دوره کالا: 

١ – اگر برای کالای اصلاح شده در طول دوره فاکتور صادر شده باشد اصلاحات انجام شده بر روی قیمت میانگین کالا، تأثیر خواهد گذاشت. 
٢- اصلاح مقدار اولیه کالا با توجه به تأثیر در موجودی فعلی، نباید موجودی را صفر یا منفی نماید. 
٣- پس از اصلاحات، سند افتتاحیه تغییر خواهد یافت 

همچنین بخوانید  ادغام حافظه DRAM توسط کمپانی AMD با فناوری جدید در تراشه های پردازشی
منبع
توسینسو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن