کنسول و بازی

سازنده Another World ، بازی واقعیت مجازی Paper Beast را معرفی کرد

سازنده Another World ، بازی واقعیت مجازی Paper Beast را به بازار معرفی کرد

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول و بازی ، بازی واقعیت مجازی سازنده Another World با نام Paper Beast معرفی شد

سازنده‌ی بازی مهیج و زیبای ادونچر کلاسیک Another World، به تازگی از جدیدترین ساخته‌اش با نام Paper Beast رونمایی کرده است

خالق و سازنده‌ی بازی ادونچر اتمسفریک و داستان‌محور Another World ،اریک چاهی در تازه‌ترین اثرش قصد دارد با استفاده از قدرت Playstation VR ، بازیکنان را به دنیای جدیدی وارد کند. پروژه‌ی جدید وی که Paper Beast نام دارد قرار است برای هدست واقعیت مجازی سونی توسعه یابد.

اریک چاهی از استودیوی بازی سازی Pixel Reef به تازگی این بازی جدید را از طریق بلاگ PS معرفی کرده و گفته این بازی قرار است سال ۲۰۱۹ برای Playstation VR منتشر شود. سازندگان درباره‌ی بازی توضیحاتی را منتشر کرده‌اند که مشخص می‌کند بازیکنان باید چه محتوایی را در Paper Beast تجربه می‌کنند.

جایی در اعماق حافظه‌ی یک سرور اطلاعاتی، اکوسیستمی از زندگی طبیعی شکل می‌گیرد. کدهای گم‌شده و الگوریتم‌های رها شده در اینترنت، برای سال‌ها روی هم انباشته می‌شوند و از اجتماع آن‌ها نشانه‌های کوچکی از زندگی شکوفه می‌زند. هیولای کاغذی اینگونه متولد می‌شود.

سازنده Another World ، بازی واقعیت مجازی Paper Beast را معرفی کرد

اریک چاهی توضیح می‌دهد که الهام‌بخش اصلی این بازی، آزمایشات و تجربیات او در انجین یونیتی و تحقیقاتش در زمینه‌ی کلان‌ داده‌ها بوده. او با بررسی این فضاها، به مفاهیم جالبی رسیده و این مسئله باعث شده ایده‌های خوبی در ذهنش شکل بگیرد.

به گفته‌ی اریک چاهی، در این بازی مهیج ، بازیکنان می‌توانند با گستره‌ای بسیار زیاد از اشیاء تعامل داشته باشند و به محیط‌های مختلف سر بزنند. به گفته‌ی کارگردان، موجودات و حیوانات داخل بازی، رفتارشان را بسته به نوع بازی شما تغییر می‌دهند.

رفتار موجوات در بازی با نحوه‌ی تعامل شما به عنوان بازیکن با دنیای بازی انتطباق پیدا می‌کند.

البته هنوز مشخص نیست این تعاملات در چه سطحی هستند و میزان آزادی عمل و تاثیرپذیری دنیای بازی از نحوه‌ی بازی بازیکنان چقدر است. باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی صبر کنیم.

Paper Beast قرار است در تاریخی نامشخص از سال جاری برای Playstation VR راهی بازار شود. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را در ادامه تماشا کنید:

منبع
زومجی
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن