آموزشآموزش کامپیوتر

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت سی و ششم: انتهای عملیات اول دوره

آموزش تخصصی نرم افزار هلو قسمت سی و ششم: انتهای عملیات اول دوره 

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه نرم افزار کامپیوتر به بررسی تخصصی نرم افزار هلو میپبردازیم. ما در قسمت سی و پنجم به آموزش رفع خطای Access violation در SQL Desktop Engine در نرم افزار هلو پرداختیم.

انتهای عملیات اول دوره نرم افزار هلو:

با انتخاب این گزینه در نرم افزار فرم انتهای عملیات اول دوره نمایش داده می شود که در قسمت بالای آن، فهرستی از مشخصات چکهای دریافتی و پرداختی دیده می شود، در قسمت پایین این فرم، موجودی صندوق و بانکها به تفکیک شماره حسابهای بانکی وارده نمایش داده می شود .

قسمت های انتهای عملیات

در قسمت جمع اسناد دریافتی (جمع مبلغ چکهای دریافت شده از طرف حسابها), جمع اسناد پرداختی (جمع مبلغ چکهای پرداخت شده )، جمع حسابهای دریافتی (جمع مبلغ مانده بدهکاری طرف حسابها به ما)، جمع حسابهای پرداختی (جمع مبلغ مانده بستانکاری طرف حسابها از ما)،

ارزش کالاهای اولیه (حاصلضرب تعداد کالاها درمیانگین قیمت خرید)، موجودی صندوق و تنخواه (موجودی صندوق ها )، جمع موجودی بانکها (جمع مبالغ موجود درحسابهای بانکی)، جمع موجودی نقدی (جمع موجودی بانکها و صندوق)، مشاهده می شود. 

به تاریخ تنظیم سند دقت کنید

در قسمت تاریخ تنظیم سند، تاریخ سند افتتاحیه را درج نموده، توجه نمایید در طی دوره قبل از این تاریخ نمی توانید سندی بزنید .

اطلاعات اول دوره را کنترل و پس از حصول اطمینان از صحت آنها، ابتدا از اطلاعات کپی پشتیبان گیری نموده و سپس تأیید نمایید ، سند افتتاحیه به صورت اتوماتیک صادر و برنامه بسته می شود. با اجرای مجدد برنامه، کلیه منوها فعال و برنامه آماده ورود اطلاعات طی دوره می باشد. 

همچنین بخوانید  دانلود بازی HonorBound RPG مرز افتخار
منبع
توسینسو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن