سخت افزارکامپیوتر

سوکت AMD TR4 را کولرمستر برای خنک کننده های مایع معرفی کرد

سوکت AMD TR4 را کولرمستر برای خنک کننده های مایع معرفی کرد.

در اخبار کامپیوتر منتشر شده در حوزه سخت افزار ؛ به خنک کننده کمپانی کولرمستر میپردازیم که از سوکت TR4 جهت این خنک کننده بهره گرفته است.

شرکت Cooler Master  سوکت TR4 رابرای خنک کننده های مایع خود در نظر دارد

از آنجایی که سوکت AMD TR4 یک سوکت بزرگ و غیر متعارف محسوب میشود ، بسیاری از خنک کننده ها از آن پشتیبانی نکرده و یا برای پشتیبانی از آن نیازمند کیت اختصاصی می باشد. با این وجود کولرمستر تصمیم گرفته است تا خنک کننده های خود را برای این سوکت ادیت نماید.

خنک کننده های ML240 RGB TR4 Edition و ML360 RGB TR4 Edition به واقع ادیشن های جدید از نظر سوکت هستند که با همان ویژگی های قبلی که سراغ داریم، امکان نصب بر روی مادربردهای مبتنی بر سوکت TR4 را پیدا کرده اند.

پردازنده های Ryzen Threadripper از این سوکت TR4  استفاده کرده و برای سیستم های ایستگاه کاری، بیشترین کاربرد را دارند. در نتیجه استفاده از یک خنک کننده حرفه ای، برای آنها لازم است.

 14 ماه مارس هر دو کولر عرضه میشوند.

هر دو خنک کننده مایع کولرمستر، از نوع بسته و AIO بوده و ML240 RGB TR4 Edition با 2 عدد فن 12 سانتی متری مجهز به LED RGB تهویه می گردد. این خنک کننده برای توان حرارتی 180 وات توصیه شده است.

ML360 RGB TR4 Edition که دارای یک رادیاتور بزرگتر در ابعاد 36 سانتی متر است نیز برای توان حرارتی 250 وات بهینه سازی شده است

همچنین بخوانید  سازگاری نسل دوم پردازنده های Xeon Scalable در سرورهای ایسوس
منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن