کنسول های بازیکنسول و بازی

کنسول بازی محصول گوگل و SEGA در راه بازار است

کنسول بازی محصول گوگل و SEGA در راه بازار است.

در اخبار بازی منتشر شده در حوزه کنسول بازی ؛ خبرهایی از ساخت “کنسول بازی” اختصاصی شرکت Google مطرح شده است ؛ داده های بسیاری وجود دارد که این شرکت در فکر تولید یک کنسول بازی بوده و حتی به تازگی تصاویری از پتنت ثبت شده ی یک کنترلر گیمینگ این شرکت نیز منتشر شده است.

شاید این شبه بوجود آید که گوگل به دنبال ساخت یک کنسول بازی و یا تنها یک کنترلر است؟

کنفرانس GDC 2019 که در تاریخ 27 اسفند ماه 1397 برپا می گردد، احتمالا با محصولی از سوی شرکت گوگل جذاب تر خواهد بود. در حالی که برخی معتقد هستند که گوگل تنها یک کنترلر گیمینگ را معرفی می کند، اما برخی از اطلاعات حاکی از آن هستند که این شرکت احتمالا به جمع تولید کنندگان کنسول های بازی بپیوندد.

بررسی مختصری درباره کنترلر

تصاویری که توسط یک کاربر، از ظواهر پتنت طراحی و رندر گرفته شده است، نشان می دهد که کنترلر گوگل محصولی است که احتمالا به دلیل کلید هایی نظیر میکروفون، می تواند محصولی اختصاصی به حساب آمده و شاید برای کنسول گیمینگ این شرکت طراحی شده باشد.

کلید های فرمان اصلی به مانند دیگر دسته و کنترلرها بوده اما کلید خانه، میکروفن و کلید اختصاصی با آرم Google نیز بر روی آن مشاهده می شوند.

کنسول بازی محصول گوگل و SEGA در راه بازار است
تصویر کنترلر محصول گوگل

حال نوبت به کنسول بازی میرسد

برخی از منابع معتقد هستند که با زیر نظر گرفتن رفتار گوگل در ماه ها و سالهای اخیر، به این نتیجه رسیده اند که در GDC 2019، یک کنسول بازی کامل از سوی این شرکت معرفی می گردد. در همین راستا شرکت گوگل با شرکت SEGA همکاری کرده و این کنسول بازی با کمک سگا طراحی می شود.

همچنین بخوانید  مدیر عامل AMD: دو کنسول PS5 و Xbox در سال 2020 می آیند

استخدام فیل هریسون توسط شرکت گوگل،این ادعا را ثابت میکند

فیل هریسون در بخش های مدیریتی Xbox و PS مشغول به کار بوده است. کمپانی سگا که برای بسیاری از کاربران بالای 25 سال یک نوستالژی به حساب می آید، مدت زیادی است که محصولی جدیدی را معرفی نکرده و احتمال دارد که با شراکت در تولید کنسول گوگل، وارد رقابت شود.

منبع
سخت افزارمگ
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن