پیشتازتک پلاسلوازم خانگی

پشتیبانی تلویزیون های هوشمند 2019 سامسونگ از موس و کیبورد

همزمان با پیدایش های هوشمند خیلی از کارکردهای چندرسانه‌ای سایر ابزارها به این محصولات آمدند و دوباره را به مرکز سرگرمی های خانگی تبدیل کردند. حالا سامسونگ پا را یک گام فراتر گذاشته و تصمیم دارد با ارائه از تجهیزات جانبی مانند و کیبورد در مدل های 2019، کارایی تلویزیون های هوشمند خود را افزایش دهد.

به گفته سامسونگ، تلویزیون های سال 2019 و پس از آن، با قابلیتی تحت عنوان «Remote Access» به بازار عرضه می شوند که به کاربران اجازه می دهد از طریق اتصال بی سیم (وای فای برای و لپتاپ و آدرس IP برای کامپیوترهای شخصی) ها و فایل های موجود در سایر دیوایس های خود را یکجا در تلویزیون هوشمند خانه مشاهده کرده و از آنها استفاده کنند.

قابلیت جدید به کاربر اجازه می دهد از طریق اتصال بی سیم به اپلیکیشن ها و فایل های سایر دیوایس ها دسترسی داشته باشد

اجازه می دهد از طریق اتصال بی سیم به اپلیکیشن ها و فایل های سایر دیوایس ها دسترسی داشته باشد

البته هنوز جزئیات کاملی از ساز و کار ویژگی Remote Access منتشر نشده اما بر اساس موجود، قابلیت اتصال موس و کیبورد به تلویزیون در مدل های 2019 و بالاتر سامسونگ وجود خواهد داشت.

چنین چیزی به خصوص برای افرادی که می خواهند بدون اتصال کابل HDMI از بازی های کامپیوتری خود روی نمایشگری بزرگتر لذت ببرند، کاربردی بوده و سامسونگ را به هدف یکپارچه سازی دیوایس ها نزدیک تر می کند.

لازم به ذکر است که علاوه بر اتصال محلی از طریق IP و وای فای، ویژگی Remote Access از فضای ابری نیز پشتیبانی نموده و بدین ترتیب کاربر می تواند از هرجای دنیا که خواست به دیوایس های خود دسترسی داشته باشد. کمپانی کره ای در ضمن با شرکت «VMware» نیز همکاری داشته و از دسکتاپ مجازی آن در فناوری جدید خود استفاده می کند.

همچنین بخوانید  ارائه بسته‌های اینترنت بدون پشتیبانی از اینستاگرام

گفتنی است طبق اظهارات سامسونگ، ویژگی مورد بحث فعلاً تنها با برخی اپلیکیشن ها سازگار بوده و در مرحله اول نباید انتظار عملکردی مشابه با قابلیت هایی همچون «Screen Mirroring» داشت.

منبع
دیجیاتو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن