اپلیکیشن و نرم افزاراخبار نرم افزار

باگ جدید اینستاگرام تغییر تعداد فالوورهای بعضی از کاربران

از روز گذشته برخی حساب‌های کاربران اینستاگرام متوجه تغییر تعداد فالوورهای خود شده اند .

اینستاگرام تأیید کرد که علت بروز این مسئله وجودی باگی در این شبکه‌ی اجتماعی بوده است.

در پی بروز باگ جدیدی در شبکه‌ی اجتماعی محبوب اینستاگرام، صاحبان برخی از حساب‌های کاربری با تغییر و البته کاهش تعداد فالوورهای خود مواجه شده بودند. اینستاگرام ضمن تأیید این مسئله اعلام کرد که علت بروز این مسئله، باگ جدید اینستاگرام بوده است.

در حدود ۱۰ ساعت برخی از کابران اینستاگرام با این مشکل رو‌به‌رو شده بودند. برخی متوجه شدند که تعداد فالوورهای آن‌ها به‌شدت کاهش یافته است. تصور برخی از کاربران بابت این مسئله ، برنامه‌ای است که اینستاگرام برای حذف فالوورهای فیک دنبال می‌کند. بیشتر در خبرهای شبکه های اجتماعی  خواندیم که اینستاگرام فالوورهای فیک را  حذف می‌کند. 

اینستاگرام در پستی باگ رخ داده در این اپلیکیشن را تایید کرد

از بروز باگ ‌رخ‌‌داده مطلع هستیم. این باگ باعث می‌شود که تعداد فالوورهای حساب کاربری تغییر کند. در تلاش هستیم هرچه زودتر باگ را برطرف کنیم.

جیمز چارلز  بعنوان مدل و هنرمند شناخته  شده در توییتی  اعلام کرد :

تعجب می‌کنم که چرا بیش از نیمی از فالوورهای من کم شده‌اند!

استفانی دوریان نیز در توییت دیگری نسبت به این موضوع گفت :

در حدود ۴۰۰۰ فالوور از دست داده‌ام، به‌نظر می‌رسد هر دقیقه ۱۰۰ نفر مرا ترک کرده‌اند! من از آن افرادی نیستم که دیوانه‌وار بخواهم ازطریق فالوورهای فیک، تعداد فالوورهای خودم را افزایش بدهم. ولی دوست دارم بدانم چرا تعداد فالوورهای من کم شده است؟

استیو بارتلت نیز در توییتی گفت:

شب گذشته اینستاگرام به وضعیت حساب‌های کاربری غیرفعال یا حساب‌هایی که ازطریق ربات تعداد فالوورهای خود را بالا برده بودند، رسیدگی کرده است. وقتی بیدار شدم با انبوهی از پیام‌هایی از طرف افراد معروف و برندهای تجاری مواجه شدم که وقتی خواب بودند، میلیون‌ها فالوور خود را از دست داده بودند!

همچنین بخوانید  Video Maker - اپلیکیشن ویرایشگر ویدیو با امکانات خاص

کاربرانی که در توییتر به این مشکل مواجه شده بودند

چند ساعت قبل از بروز باگ اینستاگرام، کاربران توییتر نیز با باگ شمارش لایک در توییت‌های خود مواجه شده بودند که این باگ خیلی زود از سوی توییتر برطرف شد. کاربران توییتر تصور کرده بودند حساب کاربری‌شان به حالت تعلیق درآمده است. چند ساعت بعد هم  کاربران اینستاگرام با باگ تغییر تعداد فالوورها رو‌به‌رو شدند.

منبع
زومیت
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن